Biz Kimiz / “ Benzersiz bir malzemeye duyulan tutku.”

Biz Kimiz

Vizyon dolu bir fikir.

St. Johann in Tirol, Avusturya, 1961:

Fritz Egger (Sr.), Egger ailesinin Brunnhof çiftliği ve kereste fabrikasından oluşan St. Johann işletmesini başarıyla yönetmektedir.

Kereste fabrikasında üretilen odun artıklarını atmak yerine geri dönüştürmeye karar verir. EGGER adı altında faaliyet gösteren ilk yonga levha fabrikasında, görünüşte değersiz olan bu yan ürünü yeni bir şeye dönüştürür.

“ Ahşaptan daha fazlasını yapmak, güçlü bir motivasyon gerektirir. Ahşaba duyduğumuz ortak tutku bugüne kadarki başarımızın temelini oluşturuyor.”
 

Broşürü İncelemek İçin Tıklayınız.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Ahşapla yaşamak ve çalışmak.
Sürdürülebilir. Yenilikçi. Güvenilir.

Avrupa ve Amerika’da üretim yapıyor, ürünlerimizi dünya çapında pazarlıyoruz.

Müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle her zaman uzun vadeli ve işbirliğine dayalı ilişkiler kurduk. Birlikte kıymetli kaynağımız ahşabın kullanımını optimize ediyor ve tüm paydaşlarımız için katma değer yaratıyoruz. Bu amaçla en son teknolojiyi kullanıyor, süreçlerimizi sürekli optimize ediyor, üretim ve tedarik zincirimizdeki iş akışlarını otomatikleştiriyor ve dijitalleştiriyoruz.

Vizyonumuzu işte bu şekilde hayata geçiriyoruz:

Yenilikçi ürünler ve süreçler üzerinde şevk, merak ve cesaretle çalışıyoruz. Satın alma ve satış faaliyetlerimizde her zaman sürdürülebilirlik ve işbirliği odaklı stratejiler izliyoruz. En güncel teknolojilerle donatılmış entegre tesislerimiz sayesinde rekabet avantajları elde ediyoruz. Sektörümüzde dijitalleşmenin öncüsüyüz. Süreçlerimizde şeffaflığı, verimliliği ve kaliteyi bu şekilde sağlıyoruz. Değer zincirinde yer alan iş ortaklarımız arasında bağlantı kuruyor ve herkes için katma değer yaratıyoruz.

“ Ahşaptan daha fazlasını yapmak net bir vizyon gerektirir: Ahşap bazlı çözümlerde lider markayız.”

Misyonumuz

Misyonumuz

Yenilikçi çözümler.
Bugün için. Aynı zamanda yarın için.

Misyonumuz

Bizim için en önemli mesele müşterilerimizin ihtiyaçlarıdır. Müşterilerimizle olan yakın ilişkilerimiz ve açık iletişimimiz sayesinde, müşterilerimize bütünsel bir bakış sağlıyoruz. Bunu yaparken, birbiri ile bağlantılı süreçlerden ve dijital kanallardan yararlanıyoruz. Müşterilerimizle birlikte sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve doğal ahşap malzemesi temelinde yenilikçi, kapsamlı ürünler ve hizmet çözümleri sunuyoruz. Kalite standartlarımız, sipariş girişinden müşteriye teslimata kadar tüm değer zinciri için geçerlidir. Bu vaadimiz, tüm müşteri ilişkilerimizin temelidir.

Misyonumuzu her gün hayata geçiriyoruz:

Mobilya ve iç tasarım, ahşap inşaat malzemeleri ve ahşap bazlı parkeleri kapsayan geniş bir ürün yelpazesi ortaya koyuyoruz. Trendlere yön verirken teknolojik yeniliklerle optimum ürün çözümleri, verimli süreçler ve güvenilir kalite sunuyoruz. Müşteri odaklıyız ve değer yaratan ortaklarımızı güçlendirmek adına yenilikçi dijital hizmet ve iş modelleri geliştiriyoruz. Müşterilerimizin yarın neye ihtiyaç duyacağını bugünden düşünüyoruz.

“ Ahşaptan daha fazlasını yapıyoruz. Böylece kendi gücümüzle sürdürülebilir ve uluslararası büyüme elde ediyoruz.”


Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için sitede çerezler kullanılmaktadır Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazla Bilgi.

Tamam