Filtre

Düz Kenar Bantları

ROMA Düz Kenar Bantları Koleksiyonu’nda nötr renklerden, canlı vurgu dekorlarına kadar çok çeşitli ve geniş bir renk skalası mevcuttur. Gri, bej, kum rengi gibi günümüzde ilgi gören nötr tonları da bütünüyle kapsayan ROMA Düz Kenar Bantları Koleksiyonu, geniş beyaz renk seçeneklerinin yanı sıra birbirinden göz alıcı renklere sahiptir. MDF ve yonga levhaları, kenar bantlarıyla bütünleyen renkler ve farklı yumuşak kontrastlar yaratmak için idealdir. Bu zengin renk seçenekleri, mobilya ve dekorasyon projelerinde farklı tasarım tercihlerine uyum sağlamak için kullanılabilir. Müşterileriniz, koleksiyonunuzdaki renkler arasından istedikleri renkleri seçerek, tasarımlarında istedikleri görünümü elde edebilirler.

 

Ahşap Kenar Bantları

ROMA Ahşap Kenar Bantları Koleksiyonu kestane, meşe, ceviz, çam, akça ağaç , kara ağaç gibi eskimeyen klasik ahşap dekor renklerini içerisinde barındıran bir koleksiyondur. Budaklı görüntüsü ile mobilya endüstrisindeki tüm yonga levha dekorlarına birebir uyumlu olan ROMA Ahşap Kenar Bantları Koleksiyonu, her ihtiyaca uygun ahşap kenar bandı renk seçeneklerini bir araya getirmektedir.

Fantezi Kenar Bantları

ROMA Fantezi Kenar Bantları Koleksiyonu, gerçek malzemelerin görünümünü ve dokusunu birebir yansıtabilme özelliğine sahiptir. Bu koleksiyona ait kenar bantlarında taş, metal, mermer, seramik ve tekstil gibi doğal ve çekici desenleri birebir görme imkanı bulunmaktadır. ROMA Fantezi Kenar Bantları Koleksiyonu, geniş bir desen ve renk yelpazesine sahiptir. Bu, malzemelerin estetik değerini iç mekanlara taşır, tasarımcılara ve mobilya üreticilerine çeşitli seçenekler sunar. Ayrıca farklı tasarım tercihlerine de uyum sağlar. Bu bantlar, mobilyaların kişiselleştirilmesi ve farklı tarzlara yönelik uyarlanması için idealdir.

Perfect Gloss Kenar Bantları

Perfect Gloss Kenar Bantları Koleksiyonu, farklı parlaklık seviyelerindeki lak kombinasyonlarıyla öne çıkan bir seçenektir. Süper mat, süper parlak ve premium parlak kenar bandı koleksiyonları farklı zevklere hitap eden modern seçenekler sunar. Bu kenar bantları, MDF ve yonga levhalar gibi iç mekan tasarımlarında kullanılarak özgün ve özgür bir atmosfer yaratmanıza olanak tanır.

Tasarım Kenar Bantları

ROMA Tasarım Kenar Bantları, kontrast renklerde kenar bandı seçenekleri ile MDF veya yonga levha kombinasyon tasarımlarında görsel çekiciliği artırırken aynı zamanda farklılık ve özgünlük sağlar. Bu kenar bantları, mobilya ve iç mekanlara estetik açıdan zengin bir görünüm kazandırır. Nudoso, Trio, Acrimarc, Doppia gibi koleksiyonların sahip olduğu kontrast renkler, mobilyalarda ve iç mekanlarda dikkat çekici vurgular yaratır. Bu kenar bantları, modern ve stil sahibi iç mekanlara farklı bir dokunuş katmak isteyenler için idealdir.

Teknolojik Kenar Bantları

Teknolojik Kenar Bantları: Boyanabilir Kenar Bantları, Lazer Kenar Bantları, Dijital Baskı Kenar Bantları, Teknik Kenar Bantları olmak üzere 4 ayrı ürün grubundan oluşmaktadır.

Teknoloji hızla ilerledikçe, pek çok endüstri ve sektörde yenilikler ortaya çıkmaktadır. Mobilya kenar bandı, iç mekan tasarımı ve dekorasyon gibi alanlarda da teknolojinin etkisi görülmektedir. Bu kapsamda, teknolojik kenar bantları, sektördeki değişen trendlere uyum sağlamak amacıyla üretilmektedir. İnovatif üretim tesislerinde üretilen Teknolojik Kenar Bantları, tasarımcıların ve mobilya üreticilerinin trendlere uyum sağlamalarını kolaylaştırır.

PVC Kenar Bantları

PVC, mobilya endüstrisinde kenar bandı üretiminde kullanılan ilk ham maddedir. Esnek yapısı ile makinede işlenmeye son derece uygundur. Düz ve eğri kenar bantlama için ideal kullanım sağlar.

ABS Kenar Bantları

Darbe ve yüksek sıcaklıklara karşı dayanıklıdır. Klor içermediği için yakılmasında sakınca yoktur. Avrupa pazarında sıklıkla tercih edilmektedir.

PMMA Kenar Bantları

Akrilik kenar bantları genellikle tasarıma yönelik uygulamalarda kullanılmaktadır. Çizilmeye karşı son derece dayanıklı, sağlam ve uzun ömürlüdür. Cam gibi saydam olan bu malzeme üç boyutlu efektler için idealdir.

Kenarbandı Sihirbazı mobil uygulamasını hemen indirin, cebinizdeki kartelaya anında ulaşın.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için sitede çerezler kullanılmaktadır Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazla Bilgi.

Tamam