Çevre ve Sürdürülebilirlik /“Gelecek nesilleri düşünerek hareket edip ekolojik, ekonomik ve sosyal sorumluluklar üstleniyoruz.”

Önde gelen ahşap bazlı malzeme üreticilerinden biri olarak, çevreye ve topluma karşı sorumluluğumuzun bilincindeyiz: Gelecek nesillere aktarılan, ileriye dönük eylemler her zaman işimizin standart bir parçası olmuştur. Sözümüzün arkasında durarak kim olduğumuzu, ne yaptığımızı ve nasıl faaliyet gösterdiğimizi şeffaf bir şekilde açıklıyoruz.

Sürdürülebilirlik göstergelerimizle ilgili tüm bilgileri broşürümüzde bulabilirsiniz.

Broşürü Hemen İncelemek İçin Tıklayınız.

Üretim

Üretim

Üretim

Sürdürülebilir ürünler sunuyor, sürdürülebilir tüketimi ve sağlıklı yaşam koşullarını teşvik ediyoruz.

Sürdürülebilir ürünler sunuyor, sürdürülebilir tüketimi ve sağlıklı yaşam koşullarını teşvik ediyoruz.

2025 yılına kadar şirkette sürdürülebilirliği teşvik etmek adına bir dizi hedef belirledik. Bu hedefler kapsamında çevre dostu bir üretim için çalışıyoruz. İklim korumasını ve döngüsel ekonomiyi teşvik ediyor, kaynak verimliliğini artırıyoruz. Tesislerimize sürekli yatırım yapıyor ve teknolojik olarak en güncel durumda kalmalarını sağlıyoruz. Sürdürülebilir ürünler sunuyor, sürdürülebilir tüketimi ve sağlıklı yaşam koşullarını teşvik ediyoruz.

Çalışan

Çalışan

İş yerinde güvenliği en yüksek önceliğimiz olarak görüyoruz.

Çalışan

Çalışanlarımızın güvenliği ve sağlığı bizim için çok önemlidir. Her çalışanımızın “güvenlik elçisi” olmasını  hedeflemekteyiz. Faaliyet gösterdiğimiz istihdam piyasasında en iyi işveren olmayı hedefliyoruz. Cinsiyet, renk, din ve cinsel tercihe yönelik hiçbir ayrımcılığı kabul etmiyoruz. Çalışanlarımızdan yüksek performans bekliyor ve bilgilendirme, yetiştirme ve eğitim programları ile gelişimlerini teşvik ediyoruz. Deneyime, deneyimlerin aktarılmasına ve uzun yıllar birlikte çalışmaya büyük değer veriyoruz.

Rol model olan ve sürdürülebilir çözümler bulan yöneticilere güveniyoruz.

Enerji

Enerji

Bizim için Sürdürülebilirlik bir kelimeden daha fazlası..

Enerji

İklimi korumak için enerji tüketimlerimizi azaltmamız ve kalan ihtiyacı kademeli olarak yenilenebilir enerji ile karşılamaya başlamamız gerekmekte.

Bu nedenle belirli fosil sera gazı emisyonlarımızı kademeli olarak azaltacak adımlar atmayı ilke edindik. Üretim süreçlerimizi kapalı döngüde, verimli ve kaynak tasarrufu sağlayacak şekilde tasarlıyoruz.

Atık Yönetimi

Atık Yönetimi

Üretim süreçlerimizde oluşan atıkları sıfır atık hiyerarşisine göre yönetmekte, atık azaltımına yönelik projeler yürütmekte ve yalnızca lisanslı bertaraf şirketleri ile çalışmaktayız.

Çevrenin korunmasına ve doğal ham maddelerin bilinçli bir şekilde kullanılmasına önemli katkılarda bulunuyoruz.

Atık Yönetimi

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için sitede çerezler kullanılmaktadır Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazla Bilgi.

Tamam