Filtre

Düz Kenar Bantları

Düz renk koleksiyonumuzda nötr renklerden canlı vurgu dekorlarına kadar geniş bir renk skalası yer alıyor. Plakaları kenar bantlarıyla bütünleyen renkler, yumuşak kontrastlar yaratmak için de ideal. Gri, bej, kum rengi gibi günümüzde ilgi gören nötr tonları da bütünüyle kapsayan koleksiyon, geniş beyaz renk seçeneklerinin yanı sıra  birbirinden göz alıcı renklere sahip.

Ahşap Kenar Bantları

Çam meşe veya ceviz, ahşap dekorlar eskimeyen klasiklerdir.  Mobilya endüstrisindeki tüm yonga levha dekorlarına birebir uyumlu ahşap kenarbantları koleksiyonumuz her ihtiyaca uygun seçenekleri bir araya getiriyor.

Perfect Gloss Kenar Bantları

01PVC Kenar Bantları

PVC, mobilya endüstrisinde kenar bandı üretiminde kullanılan ilk termoplastik ham maddedir. Esnek yapısı ile makinede işlenmeye son derece uygundur. Düz ve eğri kenar bantlama için ideal kullanım sağlar.

02ABS Kenar Bantları

Darbe ve yüksek sıcaklıklara karşı dayanıklıdır. Klor içermediği için yakılmasında sakınca yoktur. Avrupa pazarında sıklıkla tercih edilmektedir.

03PMMA Kenar Bantları

Akrilik kenar bantları genellikle tasarıma yönelik uygulamalarda kullanılmaktadır. Çizilmeye karşı son derece dayanıklı, sağlam ve uzun ömürlüdür. Cam gibi saydam olan bu malzeme üç boyutlu efektler için idealdir.

Kenarbandı Sihirbazı mobil uygulamasını hemen indirin, cebinizdeki kartelaya anında ulaşın.

Dijital Kataloglar

Kategorilerde düzenlenmiş tüm katalog ve broşürlerimizi burada bulabilirsiniz.

HEMEN İNCELE

Kenar Bandı Numune

Dilediğiniz kenar bandını numune olarak isteyerek yakından inceleyebilirsiniz.

NUMUNE TALEBİ

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için sitede çerezler kullanılmaktadır Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazla Bilgi.

Tamam