Kenar bandı üretiminin perde arkasına göz atmak ister misiniz ?

EGGER Gebze fabrikamızı gezin!

Dijital Fabrika Turumuz sayesinde EGGER Gebze üretim tesisini yakından tanıma fırsatı bulabilir, ROMA Kenar Bantları’nın üretim inceliklerini adım adım izleyebilirsiniz. Mobilya üretiminin vazgeçilmez unsuru olan kenar bandı üretiminin perde arkasını keşfetmek için EGGER Gebze fabrikamızda sanal bir tura hazır mısınız?

Üretim süreçlerimize detaylı bir bakış imkânı sunan bu deneyim, ROMA Kenar Bantları’nın üstün kalitesine her adımda tanık olmanıza olanak tanıyor.

“Ham Madde” bölümünden başlayarak “Showroom ve Ofis”e kadar tüm tesisi kapsayan 15 bölüme sahip interaktif yerleşke haritamızda EGGER Gebze fabrikamızı ve kenar bandı üretiminin detaylarını keşfedin.

Dijital Fabrika Turumuz ile zaman ve mekân fark etmeksizin istediğiniz an ROMA Kenar Bantları’nın üretimindeki operasyonel mükemmeliği keşfedebilirsiniz.

EGGER Gebze Fabrikamız sadece bir tık uzağınızda!

EGGER Gebze Dijital Fabrika Turu hakkında daha fazla bilgi almak ve katılım talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçin. Uzman ekibimizin sizinle iletişime geçebilmesi için aşağıdaki talep formunu doldurun.

Fabrika Turuna Başla

Katılım Talep Formu

* Kişisel Verileri Koruma Kanunu” gereğince size mail gönderebilmemiz için yasal uyarıyı kabul etmeniz gerekmektedir.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için sitede çerezler kullanılmaktadır Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazla Bilgi.

Tamam