EGGER Lojistik Günü’nü Kutladık

BİZDEN HABERLER
03 Temmuz 2024
EGGER Lojistik Günü’nü Kutladık

EGGER’de depo ve lojistik yönetimi üzerine çalışan ekiplerimiz birer optimizasyon uzmanıdır. Uluslararası alanda faaliyet gösteren bir şirket olarak, üstesinden gelmek zorunda olduğumuz en zorlu işlerden biri gerek iç pazara gerekse tüm dünyaya her gün büyük miktarlarda ürün ulaştırmaktır.

Lojistik konusunu odağımıza aldığımız EGGER Lojistik Günü, bizlere lojistiğin yaşantımızdaki önem ve değerini hatırlatmak için tasarlandı.

Lojistik neden bu denli önemli?

Lojistik, gerek kişisel gerek iş yaşantımızda büyük yeri olan bir kavram. Hepimizin hayatlarında ihtiyaçları karşılamak için lojistiğe gereksinim var. Küreselleşmenin getirdiği olanaklar arasında her şeyi her yerde bulabiliyor, tedarik edebiliyoruz. Güçlü lojistik imkanı ile dünyanın her yerinden her türlü istemde bulunabiliyoruz.

Üretici bir firma olarak ise EGGER’de lojistik başlangıç noktasından müşteriye kadar tüm tedarik zinciri boyunca son derece kapsayıcı bir süreci ifade ediyor. Bu kapsamlı ve kritik sürecin en doğru şekilde yönetilmesi, müşteri memnuniyetine ve hatta çevrenin korunmasına dek birçok noktaya değiniyor. EGGER Gebze tesisinde 23 milyon Euro değerine sahip lojistik merkezi yatırımımız ile lojistik süreçlerimizi mükemmelleştirmeye devam ediyoruz.

Bizler EGGER’de bu denli değerli bir süreci Lojistik Günü’müzü ilan ederek her yıl kutluyoruz. Gebze tesisimizde gerçekleştirdiğimiz etkinliklerle lojistik konusunu odağımıza aldık.
 

  • Usta operatörlerimiz forklift sürüş hünerlerini sergiledi.
  • Forklift simülasyonu ile çalışanlarımız unutamayacakları bir deneyim elde etti.
  • Yeni lojistik merkezimizde acil durum tatbikatı gerçekleştirildi.
  • Ham made depo rampaları için hazırlanan güvenlik sistemi hakkında bilgi ve tecrübeler paylaşıldı.
  • Yeni lojistik merkezi dinlenme alanında duvar grafitisi çizildi.
  • VNA cihazlarında yüksekten inme tatbikatı yapıldı.
  • Dev jenga, denge oyunu, hulahub zinciri gibi keyifli takım oyunları oynandı.

Uzman ekiplerimize titiz çalışmaları için teşekkür ederiz!

ROMA Dünyası / Benzer İçerikler

İhracatın Yıldızı Firmalar Arasında Yerimizi Aldık
BİZDEN HABERLER
04 Mart 2024

İhracatın Yıldızı Firmalar Arasında Yerimizi Aldık

Devamını Oku
Sürdürülebilir Başarımızı Koruyoruz
BİZDEN HABERLER
06 Şubat 2023

Sürdürülebilir Başarımızı Koruyoruz

Devamını Oku

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için sitede çerezler kullanılmaktadır Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazla Bilgi.

Tamam