ROMA 2022 Koleksiyonu

BİZDEN HABERLER
03 Haziran 2023
ROMA 2022 Koleksiyonu

2022 Kenar Bandı Koleksiyonu’muz, Özgün Tasarımlara Zamanın Renkleri ile İdeal Çözümler Sunuyor

Günümüz ihtiyaçlarına kulak verdik, yeni renk ve tasarımlara sahip kenar bantlarımızı ürün grubumuza ekleyerek portföyümüzü genişlettik. 2022 kartelamızı “Zamanın Renkleri ile İdeal

Çözümler” mottosuyla sizlerle buluşturuyoruz!

Metropol insanı, son yıllarda küresel ölçekte yaşanan teknolojik yenilikler, pandemi ardından “yeni normal” düzenine geçiş, ekonomik dalgalanmalar gibi çeşitli değişimlerin etkisiyle farklı bakış açılarına ve doğaya kucak açan yaşam tarzlarına yönelim gösteriyor. Bununla birlikte bireyler, gittikçe daha izole yaşayarak konservatif bir hayata adım atıyor ve bu büyük dönüşüm yeni dekorasyon trendlerine de hızla yansıyarak 2022 tasarım fikirlerine ilham veriyor.

Bu dönüşüm sürecinin mobilya sektörüne de yansıdığı, sektörde meydana gelen farklı taleplerle izlenebiliyor. Biz de bu doğrultuda, yenilikçi ürün anlayışımızla ortaya çıkan taleplere cevap verdiğimiz, detaydan bütüne kusursuzluk arayan tasarımlara hem mükemmel uyumlu hem de çarpıcı kontrastlarla neredeyse sınırsız kombinasyon olanağı sunan 2022 Koleksiyonu’muzu sektöre kazandırıyoruz.

2022 Koleksiyonu’muzu, değişen dünyada yükselişte olan dekorasyon eğilimlerinin yanı sıra kullanıcıların ihtiyaçlarına kulak verdiğimiz kapsamlı araştırmalarımız ve derin bilgi birikimimizin sonucu olarak hazırladık. Değişen şartları ve tasarım eğilimlerini göz önünde bulundurmakla birlikte, yeni koleksiyon renklerimizin karar aşamasında ilham aldığımız bir unsur daha oldu: Yaşam alanlarında aradığımız huzur ve dinginlik hissinin hiç kaybolmaması. Ayrıca belirtmek isterim ki, tasarladığımız 35 farklı rengi ürün gamımıza dahil ederken büyük mobilya üreticilerinin sık kullanılan renklerini ve yılın trendlerini de göz önünde bulundurduk. Son derece kapsamlı düşündüğümüz bu süreçte, sağlam temeller üzerine adımlar atarak yeni renk çalışmalarımızı tamamladık. Sonuç olarak yeni koleksiyonumuzda 16 tanesi yeni olmak üzere 20 ahşap, 9 düz, 3 fantezi, 2 dekoratif metal ve bir Trio (PVC) rengi yer aldı. ROMA tasarım uzmanlarımızın, cazibesini doğadan alan damarlı ahşap desenler, yumuşak nötr tonlar ve mükemmel uyuma olanak tanıyan strüktürlere yer verdiği yeni koleksiyonumuz, yaşam alanlarını zamanın renkleri ile buluşturarak ideal çözümler sunuyor.

Yeni renklerimizi Kenarbandı Sihirbazı uygulaması ile keşfetmeye ne dersiniz?

Keşfetmek için tıklayın!

Daha detaylı bilgi için PDF’i indirin.

ROMA Dünyası / Benzer İçerikler

Koronavirüs Önlemleri ve İş Süreçlerimiz Hakkında Bilgilendirme
BİZDEN HABERLER
03 Haziran 2023

Koronavirüs Önlemleri ve İş Süreçlerimiz Hakkında Bilgilendirme

Devamını Oku
Çevre Çalışmalarımızı ISO 14001 ile belgelendirdik
BİZDEN HABERLER
06 Ocak 2023

Çevre Çalışmalarımızı ISO 14001 ile belgelendirdik

Devamını Oku

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için sitede çerezler kullanılmaktadır Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazla Bilgi.

Tamam